Размещено сегодня в 00:23
31
Цена: 974 тыс. гривен
23 276
19 855
Основные характеристики:
ID:
26887638
Тип сделки:
Продам
Страна:
Украина
Субъект/Область:
Киевская обл.
Город:
Гнедин
Улица:
Буд
Дом/корп.:
/н
Тип недвижимости:
Земельный участок
Категория недвижимости:
Вторичная
Описание
Пропонується до продажу земельна ділянка к/н 3220882600:03:001:0010 площею 3,8067 га, яка знаходиться в межах Гнідинської сільської ради Бориспільського р-ну Київської обл.
Поряд знаходяться ще 12 земельних ділянок, які пропонуються до продажу, загальна площа яких складає 102,5067 га.
Цільове призначення - для ведення особистого/підсобного селянського господарства.
Частина ділянок межують між собою, вони мають правильну прямокутну форму, вільні від забудови.
Ділянки обробляються сільськогосподарським підприємством, якому передані в оренду до 2030 року з правом дострокового розірвання договору.
Відстань до м. Київ - 8 км, до м. Бориспіль - 14 км, до с. Гнідин - 6 км, територіально розташовані уздовж асфальтованої дороги, частина в полі. Мають асфальтовану та рунтову підїздну дорогу.
Продаж відбуватиметься на умовах аукціону на ресурсі електронної системи АТ Прозорро.Продажі без можливості зниження початкової ціни. Ціна вказана стартова. За додатковою інформацією звертайтесь за вказаним номером телефону.
Подробно: б/н, участок: 381
Дополнительная информация: